Centrum Pomocy


Wybierz temat pomocy

Rejestracja:

  • Posiadam kartę przedpłaconą

    Rejestracja karty przedpłaconej odbywa się na stronie www.openbenefit.pl w polu „Dołącz do nas”. Po wybraniu tego pola prosimy uzupełnić formularz rejestracyjny a następnie nacisnąć „Potwierdź” Na podany adres e-mail zostanie wysłany link do aktywacji konta.

  • Posiadam e-konto

    Aktywacja e-konta odbywa się na stronie www.openbenefit.pl w polu „Dołącz do nas”. Po wybraniu tego pola prosimy uzupełnić formularz rejestracyjny a następnie nacisnąć „Potwierdź” Na podany adres e-mail zostanie wysłany link do aktywacji konta.

Brak maila zwrotnego z linkiem do logowania

W pierwszej kolejności prosimy o upewnienie się, że mail nie trafił do folderu SPAM. Przyczyną może być błędnie wpisany e-mail podany podczas rejestracji lub problem z odrzucaniem wiadomości od Openbenefit przez Państwa operatora usług pocztowych, Jeżeli mail nie dotrze w przeciągu kilku godzin prosimy wysłać zgłoszenie na adres [email protected]

Zagubienie kodu NIK do karty

Jeśli zagubili Państwo kod NIK prosimy o wypełnienie wniosku i przesłanie go do Up Bonus na adres [email protected] lub faksem pod numer (22) 575 0 778. Po prawidłowej weryfikacji kod NIK zostanie udostępniony drogą elektroniczną na wskazany przez Państwa adres e-mail.

Wniosek o wygenerowanie numeru NIK

Brak kodu/kuponu

W pierwszej kolejności prosimy o sprawdzenie czy mail z kuponem/kodem nie trafił do folderu SPAM. Jeżeli mail nie dotrze w przeciągu kliku godzin prosimy wysłać zgłoszenie na adres [email protected]

Jak dodać nową kartę

Po zalogowaniu, w zakładce „Moje konto” znajduje się przycisk „Dodaj kartę” w menu po lewej stronie.  Po wpisaniu numeru karty i numeru NIK, system zapamiętuje kartę i przy każdym kolejnym logowaniu będzie się pojawiać w zakładce „Moje karty”. Instrukcję znajdą Państwo poniżej.

Jak zmienić hasło dostępu do mojego konta na Openbenefit?

Zmiana hasła możliwa jest w każdej chwili w zakładce „Moje konto” w sekcji Dane osobowe – zmiana hasła. Należy wprowadzić stare hasło, a następnie dwukrotnie wprowadzić nowe hasło i nacisnąć „Wyślij”. Na podany adres e-mail zostanie wysłanie potwierdzenie zmiany hasła.
Instrukcja

Dodaj Kartę

Aby zawsze móc sprawdzić saldo karty bez potrzeby pamiętania jej numeru dodaj ją do swojego konta. Wystarczy, że wprowadzisz jej numer wraz z numerem NIK i klikniesz „Potwierdź”.
Numer NIK znajdziesz w liście, do którego była przyklejona karta. Stanowi on dodatkowe zabezpieczenie Twojego rachunku.

Saldo i historia

Aby zawsze móc sprawdzić saldo karty bez potrzeby pamiętania jej numeru dodaj ją do swojego konta. Wystarczy, że wprowadzisz jej numer wraz z numerem NIK i klikniesz „Potwierdź”.
Numer NIK znajdziesz w liście, do którego była przyklejona karta. Stanowi on dodatkowe zabezpieczenie Twojego rachunku.

Dane osobowe

W każdym momencie możesz zmienićswoje dane osobowe: imię, nazwisko, adres zamieszkania, telefon oraz datę urodzenia.
Aby to zrobić wejdź w „Moje konto” i wybierz „Moje dane”, a następnie kliknij przycisk „Edycja”, aby uzupełnić pola z danymi osobowymi. Pamiętaj, żeby dodać numer telefonu, na który będziemy Ci przesyłać zakupione kody rabatowe.
Jeśli chciałbyś zmienić adres e-mail wyślij nam wiadomość e-mail na adres [email protected]

Zmiana hasła

Logując się do Openbenefit.pl, wpisujesz hasło ustalone podczas rejestracji. Hasło to możesz zmienić w dowolnym momencie wchodząc w „Moje konto”, rozwijając zakładkę „Dane osobowe” i wybierając podzakładkę „Zmiana hasła”. Ustal swoje nowe hasło wpisując w odpowiednie pola: aktualne hasło oraz nowe hasło. Kliknij przycisk „Wyślij”, aby potwierdzić i zakończyć zmianę hasła. Od tej chwili do logowania w systemie możesz używać nowego hasła!

Dane kontaktowe

22 575 07 77
[email protected]
Bonus Systems Polska Spółka Akcyjna
ul Dywizjonu 303 139/137
01-470 Warszawa
Centrum Informacji:
tel.: 22 575 07 77
fax.: 22 575 07 01
[email protected]

Kapitał Akcyjny 17 617 380 PLN w pełni opłacony Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Nr KRS 0000136922; NIP: 522-26-55-307